• The Beauty

    ★★★★

  • Glamorous Youth

    ★★★½

  • Forget Me Not

    ★★★½

  • Sunny

    ★★★

  • Jane

    ★★★½

  • One Day

    ★★★½

  • Last Twilight in Phuket

    ★★★★

  • Dad... Can I Borrow the Car?

    ★★★½

  • Open House

    ★★★★½

  • The Rules of Attraction

    ★★★½

  • Pasta

    ★★½

  • My Lovely Sam-Soon

    ★★★½

  • That Winter, the Wind Blows

    ★★★

  • I'm Sorry, I Love You

    ★★★

  • Coffee Prince

    ★★★★

  • Reply 1997

    ★★★½

  • My Love From Another Star

    ★★½

  • Goblin

    ★★★