• Shattered

    ½

  • Borrego

    ★½

  • The King's Daughter

    ★★★

  • American Siege

    ★½

  • A Journal for Jordan

    ★★½

  • Under the Christmas Tree

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★½

  • Fortress

    ★★

  • Station Eleven

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Rumble

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Deadlock

    ★★

  • Castle Falls

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Last Shoot Out

    ★★

  • Last Looks

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Beebo Saves Christmas

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Hellbound

    ★★★

  • The Flash Armageddon

    ★★★

  • Never Back Down: Revolt

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Most Dangerous Game

    ★★★

  • One Shot

    ★★★★

  • Dangerous

    ★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Apex

    ½

  • Encanto

    ★★½

  • A Mouthful of Air

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Warning

    ½

  • Night Teeth

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • Survive the Game

    ½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • Birds of Paradise

    ★½

  • Intrusion

    ★★½

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

    ½

  • Wolf

    ★★★

  • Dark Web: Descent Into Hell

    ½

  • Silent Night

    ★½

  • Heart of Champions

    ★½

  • Help

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★½

  • Schumacher

    ★★★★★

  • My Son

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★