Robert has logged 22 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Semi-Auto Colours

Semi-Auto Colours

2010
×
Edit this entry  
26
Playground

Playground

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Amanda

Amanda

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Digital Video Editing with Adobe Premiere Pro: The Real-World Guide to Set Up and Workflow

Digital Video Editing with Adobe Premiere Pro: The Real-World Guide to Set Up and Workflow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ágape

Ágape

×
Edit this entry  
25
I'm Not Myself

I'm Not Myself

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Editing

Editing

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
When Light is Displaced

When Light is Displaced

2021
×
Edit this entry  
18
All Light, Everywhere

All Light, Everywhere

2021
×
★★★★
Edit this entry  
17
Chilangolandia

Chilangolandia

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Prayers for the Stolen

Prayers for the Stolen

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Events Meant to Be Forgotten

Events Meant to Be Forgotten

2020
×
Edit this entry  
16
The Perfect Dictatorship

The Perfect Dictatorship

2014
×
★★★
Edit this entry  
16
Herod's Law

Herod's Law

1999
×
★★★½
Edit this entry  
11
Worth

Worth

2020
×
★★★
Edit this entry  
07
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Edit this entry  
05
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
★★
Edit this entry  
05
Nine Inch Nails: Corona Capital Festival, Mexico City

Nine Inch Nails: Corona Capital Festival, Mexico City

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
No

No

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
01
El Infierno

El Infierno

2010
×
★★★★
Edit this entry