• Mrs. Doubtfire

    ★★★★½

  • Someone Like You...

    ★★★★½

  • Sweet Home Alabama

    ★★★★½

  • Blind Dating

    ★★★★

  • Wedding Daze

    ★★★

  • Letters to Juliet

    ★★★½

  • Cheech & Chong's Next Movie

    ★★★★

  • The Holiday

    ★★★½

  • Idiocracy

    ★★★½

  • iCarly: iGo to Japan

    ★★★★

  • Keanu

    ★★★

  • Bean

    ★★★★

  • The Wedding Date

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Frank McKlusky, C.I.

    ★★★

  • Accidental Love

    ★★½

  • Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

    ★★★½

  • Asperger's Are Us

    ★★★★½