• WALL·E

    ★★★★★

  • Freddy vs. Jason

    ★★

  • Sound City

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★½

  • Pitch Perfect

    ★★★

  • The Blues Brothers

    ★★★

  • DodgeBall: A True Underdog Story

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★

  • Airplane!

    ★★★★

  • The Hangover

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★★½

  • The Fits

    ★★★★

  • Selah and the Spades

    ★★½

  • Rocks

    ★★★★½