• Macbeth

    ★★★★

  • Throne of Blood

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Belfast

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★

  • I Am Keiko

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★

  • You've Got Mail

    ★★½

  • Happiness

    ★½

  • Get Over It

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Being the Ricardos

  • First Daughter

    ½

  • Bring It On

    ★★★½

  • Bride Wars

  • Scream

    ★★