• Fight Club

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

  • Someone Great

    ★★★½

  • Focus

    ★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Fast Five

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Hot Summer Nights

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Miss Stevens

    ★★★½

  • The Proposal

    ★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★★½

  • Bad Moms

    ★★★★

  • Rough Night

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★