gigi has logged 14 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★½
Edit this entry  
30
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Everest

Everest

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry