Reagan has logged 24 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Old

Old

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
What's Up, Doc?

What's Up, Doc?

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
La Notte

La Notte

1961
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Slacker

Slacker

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Defending Your Life

Defending Your Life

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
FILTHY

FILTHY

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Andy

Andy

2017
×
Edit this entry  
15
Kalispell

Kalispell

×
Edit this entry  
14
green

green

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jasper Mall

Jasper Mall

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Traffic

Traffic

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Ricki and the Flash

Ricki and the Flash

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Somewhere

Somewhere

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Goodbye, Dragon Inn

Goodbye, Dragon Inn

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Song to Song

Song to Song

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Zola

Zola

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Brian Regan: On the Rocks

Brian Regan: On the Rocks

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Hoff Twins

The Hoff Twins

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spacy

Spacy

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Untitled (For Marilyn)

Untitled (For Marilyn)

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sex, Lies, and Videotape

Sex, Lies, and Videotape

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
11 x 14

11 x 14

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry