Rawhead has logged 29 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Stalking Chernobyl: Exploration After Apocalypse

Stalking Chernobyl: Exploration After Apocalypse

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dji. Death Fails

Dji. Death Fails

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dji. Death Sails

Dji. Death Sails

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Abiogenesis

Abiogenesis

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Garden Party

Garden Party

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Toxic Avenger

The Toxic Avenger

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Grave Encounters 2

Grave Encounters 2

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Grave Encounters

Grave Encounters

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Alone

Alone

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fire in the Sky

Fire in the Sky

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The City of Lost Children

The City of Lost Children

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cronos

Cronos

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dark Skies

Dark Skies

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Starship Troopers

Starship Troopers

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Delicatessen

Delicatessen

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Precarious

Precarious

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Los Amigos del Anillo

Los Amigos del Anillo

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lava

Lava

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Beautiful Fantasy of Final Purpose

The Beautiful Fantasy of Final Purpose

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Prey

Prey

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
History of the Occult

History of the Occult

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Idol Sniper NEO

Idol Sniper NEO

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Kinky Boots

Kinky Boots

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Kinky Boots: The Musical

Kinky Boots: The Musical

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Sweetie, You Won't Believe It

Sweetie, You Won't Believe It

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry