Aaron has logged 40 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Swamp Shark

Swamp Shark

2011
×
Read the review Edit this entry  
30
False Positive

False Positive

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dr. Giggles

Dr. Giggles

1992
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Ghost House

Ghost House

2017
×
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Elephant Man

The Elephant Man

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Buffy the Vampire Slayer

Buffy the Vampire Slayer

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Romper Stomper

Romper Stomper

1992
×
★★★★
Edit this entry  
21
Higher Learning

Higher Learning

1995
×
★★★½
Edit this entry  
21
Hell: The History of Norwegian Black Metal

Hell: The History of Norwegian Black Metal

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spookies

Spookies

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Zebra Lounge

Zebra Lounge

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Wrestler

The Wrestler

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Z for Zachariah

Z for Zachariah

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Manchurian Candidate

The Manchurian Candidate

2004
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Bar

The Bar

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Johnny Gruesome

Johnny Gruesome

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil Below

The Devil Below

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lords of Chaos

Lords of Chaos

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Darkest Hour

The Darkest Hour

2011
×
Read the review Edit this entry  
12
The Informer

The Informer

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Secrets We Keep

The Secrets We Keep

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Streets of Fire

Streets of Fire

1984
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Amusement Park

The Amusement Park

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Flowers in the Attic

Flowers in the Attic

1987
×
★★★
Edit this entry  
09
Scrooged

Scrooged

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Apple

The Apple

1980
×
Read the review Edit this entry  
08
Virtuosity

Virtuosity

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Culture Shock

Culture Shock

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Between Worlds

Between Worlds

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Wind

The Wind

2018
×
Edit this entry  
03
Rebirth

Rebirth

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mr. Jones

Mr. Jones

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Trespass

Trespass

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Machines

Machines

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Other Side of the Mirror

The Other Side of the Mirror

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Buddy Games

Buddy Games

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry