• Black Dawn

    ½

  • That's My Boy

    ½

  • Skyscraper

    ½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • School of Rock

    ★★★★½

  • The Avengers

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Iron Man

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Sorcerer's Apprentice

    ★½

  • The Patriot

    ★★★

  • Prom Night

  • Everest

    ★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★½

  • Rocky IV

    ★★★

  • Twister

    ★★★