raj96 has logged 16 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Elite Squad: The Enemy Within

Elite Squad: The Enemy Within

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Elite Squad

Elite Squad

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
News of the World

News of the World

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Seaspiracy

Seaspiracy

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★
Edit this entry  
09
Official Secrets

Official Secrets

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★
Edit this entry  
03
The King's Speech

The King's Speech

2010
×
★★★★
Edit this entry  
02
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★½
Edit this entry