Charlie has logged 13 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Hills Run Red

The Hills Run Red

2009
×
★★★½
Edit this entry  
25
Bubba Ho-tep

Bubba Ho-tep

2002
×
★★★½
Edit this entry  
24
Slumber Party Massacre II

Slumber Party Massacre II

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
23
The Slumber Party Massacre

The Slumber Party Massacre

1982
×
★★★★
Edit this entry  
19
Hogzilla

Hogzilla

2014
×
Read the review Edit this entry  
17
Attack the Block

Attack the Block

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Scare Package

Scare Package

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Braindead

Braindead

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Black Sheep

Black Sheep

2006
×
★★★½
Edit this entry  
04
Bit

Bit

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Idle Hands

Idle Hands

1999
×
★★★
Edit this entry  
01
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

2015
×
★★★
Edit this entry