• Back to the Outback

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Paper Tigers

    ★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Superman: Red Son

    ★★

  • The Night House

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • The Boy

    ★★★★

  • Pride and Prejudice and Zombies

    ★★

  • Minions

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • As Above, So Below

    ★★★★★

  • Free to Play

    ★★★★

  • Noah

  • Living Dark: The Story of Ted the Caver

    ★★½

  • Horns

  • Hotel Transylvania

    ★★★½

  • ParaNorman

    ★★★★½

  • Hellraiser: Revelations

    ½

  • Priest

    ★★★

  • Batman: Under the Red Hood

    ★★★★

  • Stardust

    ★★★★

  • Survival Island

    ½

  • Sky High

    ★★★

  • Seed of Chucky

  • Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow

    ★★★

  • Kamikaze Girls

    ★★★★★

  • The League of Extraordinary Gentlemen

    ★★★

  • The Bourne Identity

    ★★½

  • Clockstoppers

    ★★★

  • Tom and Jerry: The Magic Ring

    ★★

  • Osmosis Jones

    ★½

  • Jurassic Park III

    ★★

  • Snatch

    ★★★½

  • Ginger Snaps

    ★★★★

  • Mickey's Once Upon a Christmas

    ★★

  • Halloweentown

    ★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★½

  • The Mangler

    ★★★★

  • Zero Patience

    ★★★★★

  • Hellraiser III: Hell on Earth

    ★★★½

  • Arachnophobia

    ★★★★

  • Tetsuo: The Iron Man

    ★★★

  • Elvira, Mistress of the Dark

    ★★★½

  • The Lair of the White Worm

    ★★★★

  • Akira

    ★★★★

  • The Lost Boys

    ★★★★

  • The Last Unicorn

    ★★★★★

  • The Electric Horseman

    ★★★★

  • Zardoz

    ½

  • Head

    ★★★★½

  • Barbarella

    ★★★★

  • Bye Bye Birdie

    ★★★★