• The Grucifixion

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • The Hot Chick

    ★★½

  • The To Do List

    ★★★½

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Ruby Sparks

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • The Love Witch

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Pineapple Express

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★½

  • The Final Girls

    ★★★

  • The Strangers

    ★½

  • The Prestige

    ★★★★½