• The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • North Hollywood

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Craft: Legacy

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Us

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • My Friend Dahmer

    ★★★½

  • Super Dark Times

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Terrifier

    ★★★½

  • Split

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★★

  • The Conjuring 2

    ★½

  • Sausage Party

  • Zootopia

    ★★★★

  • Green Room

    ★★★½

  • The Interview

    ★★½

  • Suburban Gothic

    ★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • The Green Inferno

    ½

  • The Conjuring

    ★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★½

  • Black Metal Veins

    ★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★

  • Dark Shadows

    ★★½

  • A Perfect Child of Satan

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★

  • Easy A

    ★★★½

  • Super

    ★½

  • Batman: Under the Red Hood

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • The Princess and the Frog

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★½

  • G-Force

    ★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★

  • Antichrist

    ★★

  • Twilight

    ★★★★

  • Pineapple Express

    ★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★½

  • Juno

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★½

  • Superbad

    ★★★★★

  • Tenacious D in The Pick of Destiny

    ★★★★★

  • Evil Bong

    ★★★★★