• The Djinn

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • The Stylist

    ★★★

  • Supernova

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★

  • Scoob!

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Tom Papa: You're Doing Great!

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★

  • Relic

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★★

  • Rob Delaney: Jackie

    ★★★★

  • Leslie Jones: Time Machine

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★★

  • Kylie Minogue: Kylie's Secret Night

    ★★★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Tiffany Haddish: Black Mitzvah

    ★★★★

  • Mylène Farmer: 2019 - Le Film

    ★★★★

  • The Little Mermaid Live!

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★

  • Eli

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★

  • Mister America

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Mary

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Rialto

    ★★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Judy

    ★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Quality Time

    ★★★

  • Itsy Bitsy

    ★★★