PlaguDocta has logged 17 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
Read the review Edit this entry  
29
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Pulse

Pulse

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Get Out

Get Out

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Caché

Caché

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Total Recall

Total Recall

2012
×
★★
Read the review Edit this entry