• The Social Network

    ★★★★

  • Below Her Mouth

    ★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★½

  • Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

  • Brave

    ★★½

  • The Heat

  • Queen & Slim

    ★★★★★

  • Molly's Game

    ★★★★

  • Pride

    ★★★★★

  • Footrot Flats: The Dog's Tale

    ★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★½

  • In Time

    ★★★

  • Whip It

    ★★★★

  • Unicorn Store

    ★★

  • Drop Dead Gorgeous

    ★★★½

  • Tea with Mussolini

    ★★★★

  • Dumplin'

    ★★★★