• A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Fragile

    ★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Awake

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring

    ★★★½

  • Fargo

    ★★★★★

  • The Countess

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Ma

    ★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Audition

    ★★★★

  • Lars and the Real Girl

    ★★★★★

  • Greta

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Coraline

    ★★★★★