• Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Rumble

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ★★★½

  • Trolls Holiday in Harmony

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Theo Von: Regular People

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Queenpins

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★★

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Good on Paper

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★½

  • Infinite

    ★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Nobody

    ★½

  • Yes Day

  • Coming 2 America

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Godmothered

    ★★

  • Nate: A One Man Show

    ★★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Wheels of Fortune

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★

  • Friendsgiving

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★