• Opera

    ★★★★

  • Paperhouse

    ★★★★

  • J.D.'s Revenge

    ★★★

  • The Immaculate Conception of Little Dizzle

    ★★★

  • Godzilla 1985

    ★½

  • Taeter City

  • Perfect Blue

    ★★★★

  • Address Unknown

    ★★★

  • The Witch in the Window

    ★★★

  • Julia

    ★★★½

  • La Vie en Rose

    ★★½

  • Rosalie Goes Shopping

    ★★½

  • Seduction: The Cruel Woman

    ★★★

  • La Dolce Vita

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★★