• Theatre: A Love Story

    ★★★

  • Crazed Fruit

    ★★★★

  • Otakus in Love

    ★★★★

  • Zola

    ★★½

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★

  • The Great Happiness Space: Tale of an Osaka Love Thief

    ★★★★

  • Tanner Hall

    ★★½

  • M.C. Escher: Journey to Infinity

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin Part III: The Legend Ends

    ★★★

  • The Philosopher Kings

    ★★★½

  • Stray

    ★★★

  • Gintama

    ★★½

  • Tag

    ★★

  • Fathom

    ★½

  • Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno

    ★★★

  • Vidocq

    ★★★

  • Rurouni Kenshin Part I: Origins

    ★★★½