• Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Demonic

    ★★

  • The Ice Road

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • The Vault

  • Chaos Walking

  • News of the World

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Run

    ★½

  • The Devil All the Time

  • Brothers by Blood

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★½

  • Greenland

    ★★

  • Unhinged

    ½

  • Ghosts of War

  • Ava

    ★★★

  • Capone

    ★½

  • Sputnik

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • The Night Clerk

    ★★★★

  • 1917

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★

  • Richard Jewell

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Rattlesnake

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • Code 8

    ½

  • The Irishman

    ★★½

  • In the Shadow of the Moon

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Mary

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • The Coldest Game

  • The Vigil

    ½

  • Knives Out

    ★★½

  • The King

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ½

  • The Dare

    ★★

  • 7500

    ½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ½

  • Crawl

    ★★½

  • Anna

    ★½

  • Child's Play

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ★½

  • Brightburn

    ½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • The Kill Team

    ★★★½

  • Come to Daddy

    ★★★★

  • Critters Attack!

    ½

  • The Silence

    ★★½

  • The Haunting of Sharon Tate

  • Pet Sematary

    ★★★★

  • Never Grow Old

    ★★★★

  • The Highwaymen

    ★★★★

  • The Kid

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ½

  • Isn't It Romantic

  • Cold Pursuit

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

  • Apollo 11

  • Close

    ★★★