• Deadly Cuts

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Cinderella

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Off the Rails

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Great Freedom

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Firebird

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • I'm Your Man

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★

  • Cherry

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Bliss

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Censor

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Twist

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • Death to 2020

    ★★★