• Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Out of Shadows: Exposing the Sins of MSM and Hollywood

    ★★★

  • Hazbin Hotel

  • The Forest of Love

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Airplane Mode

    ★★½

  • Full Force

    ★★★★

  • Anima

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Neighbors' Window

    ★½

  • Mr. Pregnant

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • Skin

  • Who Is America?

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★

  • The Great Satan

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • The Image Book

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Bao

    ★★★

  • Thunder Road

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Madeline's Madeline

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Sauce

    ★★

  • Cuba and the Cameraman

    ★★★

  • It

    ★★★

  • mother!

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★½

  • Cream

    ★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • 24 Frames

    ★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • Brother's Paradise

    ★★

  • Double King

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Another Yeti a Love Story: Life on the Streets

    ★★★★