Caleb has logged 10 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
War of the Worlds

War of the Worlds

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
GoldenEye

GoldenEye

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Z Triangle

The Z Triangle

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Tenet

Tenet

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
09
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry