• Last Night in Soho

    ★★½

  • He's All That

    ½

  • Titane

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Shoplifters of the World

    ½

  • Nobody

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • The Old Animation Shop

    ★★★½

  • Flinch

    ★★★½

  • Riders of Justice

    ★★½

  • There must be some kind of way out of here

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Showtime

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • The Day of Destruction

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Jumbo

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • UNOFFICIAL INTELLIGENCE

    ★★★

  • Aliquid

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Surrender

    ★★★★★

  • Deadcon

    ½

  • Ma

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Everybody's Everything

    ★★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

  • It has to be lived once and dreamed twice

    ★★★★★

  • Inscape

    ★★★★

  • Chiwawa

    ★★★★

  • Undream

    ★★★★

  • Supersad

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • High Life

    ★★★

  • Fallen Arches

    ★★★

  • Orange Vampires

    ★★½

  • Cam

    ★★★½

  • Knife+Heart

    ★★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Climax

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Black Snow

    ★★★

  • Subliminal Mind Circus

    ★★★

  • Machine for Living - La Grande Borne

    ★★★

  • Machine for Living - La Défense

    ★★★

  • Machine for Living - Tours Aillaud

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★

  • We will Buy your Dreams

    ★★★½

  • Fest

    ★★★½

  • Unsane

  • Luz

    ★★★★★

  • Star Ferry

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Radiances VI

    ★★★½

  • Radiances V

    ★★★

  • Radiances IV

    ★★★½

  • Radiances III

    ★★★

  • Radiances II

    ★★★

  • Radiances I

    ★★★