Paul has logged 19 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Shivers

Shivers

1975
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Speed

Speed

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Cecil B. Demented

Cecil B. Demented

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Moxie

Moxie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Southland Tales

Southland Tales

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
When I Get Home

When I Get Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry