• LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Lady of the Manor

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Us Again

    ★★★

  • Cherry

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • Locked Down

    ★★

  • Fatale

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Godmothered

    ★★½

  • The Prom

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★½