• What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • The Manor

    ★★★½

  • Deadly Cuts

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • John of God: The Crimes of a Spiritual Healer

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★

  • False Positive

    ★★½

  • The Birthday Cake

    ★★★★

  • Infinite

    ★½

  • Loki

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Mother's Milk

  • All Those Small Things

    ★★½

  • All Sorts

    ★★★½

  • Sing Along If You Know The Words

    ★★★½

  • Too Late

    ★★★★

  • East of the Mountains

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • I’m Fine (Thanks For Asking)

    ★★★

  • The Other Morgan

    ★★★★

  • Tulip

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Best Sellers

    ★★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Sharks of the Corn

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Amy Tan: Unintended Memoir

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Misha and the Wolves

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • First Date

    ★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★½

  • Superior

    ★★★

  • In the Earth

    ★★½

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • How It Ends

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • Censor

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • The Dig

    ★★★★