Pablo I. has logged 31 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Ulysses

Ulysses

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Japón

Japón

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Gasolina

Gasolina

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Marimbas from Hell

Marimbas from Hell

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Güeros

Güeros

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Sower

The Sower

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Summer of Miss Forbes

The Summer of Miss Forbes

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Deceitful Appearances

Deceitful Appearances

1983
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Coffee: Songs of Smoke

Coffee: Songs of Smoke

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
El señor de Osanto

El señor de Osanto

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
El cumpleaños del perro

El cumpleaños del perro

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Encuentro Inesperado

Encuentro Inesperado

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Clandestine Destiny

Clandestine Destiny

1987
×
Read the review Edit this entry  
16
The Heart of the Night

The Heart of the Night

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Horse Girl

Horse Girl

2020
×
★★
Edit this entry  
14
A Sister

A Sister

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Free Love

Free Love

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Naufragio

Naufragio

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Matinée

Matinée

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Passion of Berenice

The Passion of Berenice

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cindy La Regia

Cindy La Regia

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Doña Herlinda and Her Son

Doña Herlinda and Her Son

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Klaus

Klaus

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
I Promise You Anarchy

I Promise You Anarchy

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Do You Know Thomas?

Do You Know Thomas?

2019
×
★★★★
Edit this entry