• Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Halston

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Stowaway

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★★

  • Voyagers

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Happily

    ½

  • Coming 2 America

    ★½

  • Chaos Walking

    ½

  • Bliss

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★½

  • You're Dead Hélène

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★½

  • Jockey

    ½

  • El Planeta

    ★★★★

  • Superior

  • Mother Schmuckers

    ★★★★★

  • Strawberry Mansion

    ½

  • On the Count of Three

    ★½

  • How It Ends

    ½

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★½

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Hunter Hunter

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★

  • Education

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ½

  • Songbird

    ½

  • Alex Wheatle

    ★★★★

  • The Prom

    ★★

  • The Stand In

    ★★★

  • Superintelligence

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★½

  • A Teacher

    ★★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Opening Act

    ★★½

  • Antarctica