• Avengers: Endgame

    ★★

  • Glass

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★★★★

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★★★★

  • Split

  • Suicide Squad

    ★★★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★★★★

  • Sausage Party

    ★★★★★

  • Fifty Shades of Grey

    ★★★★★

  • A Good Day to Die Hard

    ★★★★★

  • Abduction

    ★★★★★

  • Behind Enemy Lines II: Axis of Evil

    ★★★★★

  • xXx: State of the Union

    ★★★★★

  • Spider-Man

  • Unbreakable

  • Mission: Impossible II

    ★★★★★

  • Steel

    ★★★★★

  • Speed 2: Cruise Control

    ★★★★★

  • Terminator 2: Judgment Day