Jared has logged 18 entries for films during April 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Insurgent

Insurgent

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Chris D'Elia: Incorrigible

Chris D'Elia: Incorrigible

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Paul Blart: Mall Cop 2

Paul Blart: Mall Cop 2

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
18
True Story

True Story

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Book Thief

The Book Thief

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
World of Tomorrow

World of Tomorrow

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Longest Ride

The Longest Ride

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Comedy Central Roast of Justin Bieber

Comedy Central Roast of Justin Bieber

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry