Olaf has logged 12 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Tenet

Tenet

2020
×
Read prior review Edit this entry  
26
Memento

Memento

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Hard Target

Hard Target

1993
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Eraserhead Stories

Eraserhead Stories

2001
×
Edit this entry  
16
Violent Naples

Violent Naples

1976
×
★★★½
Edit this entry  
14
Rome, Armed to the Teeth

Rome, Armed to the Teeth

1976
×
★★★
Edit this entry  
12
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
★★★★
Edit this entry