• tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • Close Encounters of the Third Kind

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Wild at Heart

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • The Taking of Pelham One Two Three

    ★★★★½

  • The Apartment

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • A Hero

    ★★★★

  • The Crowd

    ★★★★

  • Asako I & II

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½