naz. has logged 21 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Four Lions

Four Lions

2010
×
★★★★
Edit this entry  
14
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Red Turtle

The Red Turtle

2016
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★
Edit this entry  
10
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Edit this entry  
10
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★½
Edit this entry  
07
Little Fish

Little Fish

2020
×
★★★½
Edit this entry  
06
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★½
Edit this entry  
06
Penunggang Agama

Penunggang Agama

2021
×
Edit this entry  
05
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★½
Edit this entry  
03
Me, Myself & Irene

Me, Myself & Irene

2000
×
★★½
Edit this entry  
02
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★
Edit this entry  
02
Bara

Bara

1999
×
★★★
Edit this entry  
02
The Cable Guy

The Cable Guy

1996
×
★★★
Edit this entry  
01
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
Drinking Buddies

Drinking Buddies

2013
×
★★★
Edit this entry  
01
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★½
Edit this entry