• Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • The Big Trim

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • I Hate New Year's

    ★½

  • The Croods: A New Age

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Nocturne

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★

  • Scoob!

    ★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Tigertail

    ★★★

  • How to Fix a Drug Scandal

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • I Still Believe

    ★½

  • Mulan

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★½