nshepich has logged 20 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Crip Camp: A Disability Revolution

Crip Camp: A Disability Revolution

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Snowpiercer

Snowpiercer

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Opera

Opera

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bastille ReOrchestrated

Bastille ReOrchestrated

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Saving Face

Saving Face

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Thor

Thor

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry