• Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Coming 2 America

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Follow Me

    ★★

  • Unhinged

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★½

  • Sputnik

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Onward

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Candy Corn

    ★½

  • Guns Akimbo

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • The King

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Vivarium

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Les Misérables

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★½

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★½