• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Finding 'Ohana

    ★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • My Spy

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • Venom

    ★★★

  • An Interview with God

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • The Ride

    ★★½

  • Samson

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ★★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★½

  • Jurassic World

    ★★★

  • Unbroken

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

    ★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★½

  • Rush

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★★

  • Real Steel

    ★★★★★

  • The Blind Side

    ★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ½

  • Shooter

    ★★★★

  • World Trade Center

    ★★½

  • Nacho Libre

  • Mission: Impossible III

    ★★★★

  • Fun with Dick and Jane

    ★★★

  • 13 Going on 30

    ★★

  • School of Rock

    ★★★½

  • Catch Me If You Can

    ★★★★★

  • American Outlaws

    ★★★½

  • Jurassic Park III

    ★½

  • Pearl Harbor

    ★★

  • Mission: Impossible II

    ★★

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★★½

  • Mission: Impossible

    ★★★★½

  • Jurassic Park

    ★★★★

  • Turner & Hooch

    ★★★½

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★

  • The Terminator

    ★★★★