• The Ark and the Aardvark

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Rhett and Link’s Night of Terror

  • My Little Pony: A New Generation

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

  • Vivo

  • Skater Girl

    ★½

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

  • P!NK: All I Know So Far

  • Spectrums

  • BROCKHAMPTON: THE TOP OF THE MOUNTAIN

  • Yes Day

    ★½

  • Chaos Walking

  • Daft Punk: Epilogue

  • Extinct

  • Dancing with the Cars

  • Unparalleled Parking

  • The Minimalists: Less Is Now

  • Billy Connolly: It’s Been a Pleasure...

  • Death to 2020

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • Black Beauty

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Making The Irishman

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • A Christmas Gift from Bob

  • Once Upon a Snowman

  • Tremors: Shrieker Island

  • Clouds

  • Ben 10 Versus the Universe: The Movie

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Shore

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

    ½

  • The Water Man

  • The 2nd

  • Barbie: Princess Adventure

    ½

  • Hard Kill

    ½

  • Tenet

    ★★★★

  • PVT Chat

  • The Sleepover

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Magic Camp

  • The Magic School Bus Rides Again: Kids in Space

  • Malibu Rescue: The Next Wave

    ½

  • The Missing Pizza

  • ART: A Work of Art

  • Gone Fishing

  • Unhinged

    ★½

  • What Was I Going To Say?

  • The Call Centre

  • Hamilton

    ★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★

  • Into the Unknown: Making Frozen II

  • Greyhound

    ★★

  • Jungle Beat: The Movie

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • The 1975: Behind The 1975’s - Notes On a Conditional Form

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Scoob!

    ★½

  • Rhubarb

  • The Disney Family Singalong: Volume II

  • Manchester United: For the Glory

    ½

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

  • Extraction

    ★★

  • The Willoughbys

  • One World: Together at Home

  • Sesame Street: Elmo's Playdate