• Universal Soldier: Regeneration

    ★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Scream 3

    ★★★

  • Showdown in Little Tokyo

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Nang Nak

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Accident Man

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★

  • Legacy of Lies

    ★★

  • Silent Night

    ★★½

  • Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

    ★★½

  • Red Christmas

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • The Advent Calendar

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½