• The Power of the Dog

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • The White Ribbon

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • All About Lily Chou-Chou

    ★★★★

  • Ida

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★

  • Frances Ha

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Daisies

    ★★★

  • The Rider

    ★★★★

  • A Man Escaped

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★