• Once Upon a Deadpool

    ★★★

  • Hold the Dark

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Slice

    ★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • The Predator

    ★★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • The Bouncer

    ★★★

  • Alpha

    ★★★½

  • Mile 22

    ★★½

  • Edge of Fear

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • The Meg

    ★★★

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

    ★★★

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Extinction

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • Solis

    ★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★½

  • Calibre

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Escape Plan 2: Hades

  • Action Point

    ★½

  • Tag

    ★★★½

  • Adrift

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Fahrenheit 451

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • The Debt Collector

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Super Troopers 2

    ★★★½

  • Rampage

    ★★★

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

    ★★★

  • Game Over, Man!

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Blockers

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • The Outsider

    ★★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Death Wish

    ★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Mute

    ★★½

  • Game Night

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • Peter Rabbit

    ★★

  • The 15:17 to Paris

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Den of Thieves

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★½

  • The Post

    ★★★

  • Bright

    ★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½