• Iron Mask

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Men in Black: International

    ★½

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Avengement

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • The Hustle

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Tolkien

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★

  • Missing Link

    ★★★½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Stuber

    ★★★

  • Wonder Park

  • Dumbo

    ★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • The Kid

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★★

  • Triple Threat

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Polar

    ★★½

  • Serenity

  • IO

    ★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★½

  • The Last Laugh

    ★★

  • A Dog's Way Home

  • Glass

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mortal Engines

    ★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Night School

    ★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★★

  • Apostle

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★