• Minari

    ★★★★

  • Judy

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Her

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Spectacular Now

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★★