• Malignant

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Annette

  • Luca

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • F9

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Why Did We Like Elfen Lied?

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★½

  • Still Processing

  • Nomadland

    ★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★½

  • Hamilton

    ★½

  • Coming Out

    ★★★½

  • Adventure Time: Distant Lands

  • A Dog That Smokes Weed

  • Four of a Kind

  • Twins in Paradise

    ★★★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • MAN 2020

    ½

  • Smiling Friends

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • The Nest

    ★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Goldman v Silverman

  • Frontman

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★½

  • The Turning Point

  • Dracula

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★

  • Cats

  • 6 Underground

  • Steven Universe Future

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★½

  • The Death Of My Reflection

  • Watchmen

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • The Forest of Love

    ★★★½

  • Mister America

    ★★★

  • The Delia Thinking Machine

  • Gemini Man

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • First Cow

    ★★★★½

  • Waves

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • GUO4